Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 3.8 2007 JALUBÍ

 
Horečka středeční noci
 
Byla to horečka středeční noci, ale stihl to. Jalubský šutér Alfréd Beníšek (23) podepsal v Ledeči nad Sázavou kontrakt. Dvě hodiny po svém posledním zápase v jalubském dresu. Oddechl si, že je jeho budoucnost konečně vyjasněná. Alfréde, byla to velká hektika? Docela jo. V Jalubí sem si nestihl vzít žádné věci. Ve čtyry jsme vyjeli z Jalubí a v šest jsme dojeli do Ledeče. Pak se ladily detaily tak, aby se uzávěrka přestupu neprošvihla. Možná je dobře, že všechno šlo tak rychle. Ledeč, stejná liga jako hraje Jalubí. Není to pro vás zklamání nebo jste naopak spokojený? Jsem spokojený. Vím, že ve hře bylo i jeden tým z Ruska, ale tam by se mi vůbec nechtělo. To radši zůstanu v ČR a budu hrát VII. ligu. Ale věřím, že z Ledečí postoupíme. A vaše přítelkyně Lucie? Je ráda, protože ani ona by Rusko zrovna nemusela. Co máte v diáři pro příští dny? Ve čtvrtek pojedu zpátky do Jalubí pro věci a po návratu do Ledeče budu řešit bydlení. Už sem mluvil s pánem, který to tam má na starosti. No a pak v sobotu by sem se měl přidat k týmu. Nastoupit do sobotního utkání proti Slavii Zlin a po zápase si konečně popovídám s mými novými spoluhráči. Jste náruživý myslivec. Zasřílíte si v Ledeči? Do fotbalové brány snad ano (smích), budou po mě pochopitelně chtít, aby sem dobře bránil. Ale to myslivecké střílení si asi neodpustím. 
 
31.7. 2007 JALUBÍ
 
Řekl po utkání...
 
natalka a katerina - Bystrovany  0:2 - Josef Ševela (25) (Bystrovany): Zasloužené vítězství. První poločas jsme měli pod kontrolou. Ze dvou šancí jsme jednu proměnili Zmarzem (23). Po změně stran domácí měli šance, nastřelili břevno a náš gólman Martinák (28), který s Zmarzem patřil k našim největším oporám, chytil jasnou branku a tím nás podržel. Z protiútoku jsme Perelmanem (21) dokázali skórovat a pak jsme si první vítězství v sezoně hladce pohlídali. Výhru nepřeceňujeme a chceme tak pokračovat i nadále.
 
30.7. 2007 JALUBÍ
 
Další dorostenec do Áčka
 
Do "A" mužstva SK Jalubí 1932 se připojil po Vladimíru Spevákovi (17) další klenot Jalubí, Ivo Podroužek (18). Do týmu se připojil minulý pátek a už v sobotním zápase proti Nutrend Boys (0:5) byl připraven na lavičce náhradníků. V dorostu jste za jednu sezonu nastřílel průměrně 13 branek! Myslíte si, že tento trend bude pokračovat i v Áčku? Tak, doufám, že mě střelecký půst neopustí ani v Áčku. Každopádně moc se těším na první zápas, ale na těch 13 branek si budu muset asi ještě chvíli počkat, protože VII. liga bude tvrdší oříšek. Je profesionálnější, tvrdší, rychlejší než ta dorostenecká. Zmínil jste svůj první debut v Áčku. Kdy se asi tak uskuteční? Tak tahle otázka by měla mířit spíše na trenéra, ale určitě se budu hodně snažit, aby to bylo už tuto středu v přátelském utkání proti týmu Galaxy2007. A taky doufám, že důvěru trenéra získám co nejdříve a že v zápasech budu nastupovat pravidelně. Nebude se vám stýskat po dorostu? Určitě jste tam toho zažil spoustu? Tak to víte, že se mi bude stýskat. Prožil jsem tam krásné čtyři roky. Mnoho sem se tam naučil, ale ten krok jsem udělal si myslim ve správnou chvíli. Už bylo totiž načase opustit mládež a jít zase dál.
 
30.7. 2007 JALUBÍ
 
Beníšeka chce Ledeč
 
Alfréd Beníšek (23) uvádí, že přestoupí s největší pravděpodobností do FC Ledeč n.S.. Už několik týdnů se spekuluje o tom, že český obránce Jalubí Alfréd Beníšek z Jalubí odejde. Levý obránce nemá jisté místo v základní sestavě a tak uvažuje o tom, že z klubu co nejdříve "vypadne". Největší zájem je o Beníška v FC Ledeči n.S., který hledá nástupce asi za Iva Ďuriše (28). Sám Beníšek uvedl, že o jeho budoucnosti bude jasno až se pořádně vyléčí ze zranění. "Až se zotavým, tak pak uvidíme, kde budu hrát. Nevím, zda budu hrát za Ledeč nebo za nějaký jiný evropský tým," řekl Beníšek pro deník Sport. "Kromě Ledeč má o Alfréda zájem také jeden nejmenovaný evropský klub," řekl Marek Beníšek (30), bratr Alfréda Beníška, kterému dělá fotbalového agenta... další články o Beníškově odchodu z 6.6. 07 a 19.6. 07... 
 
30.7. 2007 NUTREND
 
Jalubí zvládlo i druhý zápas
 
Fotbalisté SK Jalubí 1932 v sobotním druhém kole VII. ligy navázali v duelu s Nutrend Boys na výhru proti Hancovu z minulého týdne. K vítězství 0:5 dokráčeli hlavně díky probuzení v poslední čtvrthodině zápasu, kdy nastříleli rychlé tři branky. JAK ŠLY MINUTY: Hosté se představili ve druhém kole ligy v lepším světle, byli běhavější, lépe kombinovali a v 21. minutě využili zaváhaní domácí obrany. Kazimír Světlovský (21) předvedl famózní únik po pravé straně a otevřel skore, 0:1. Když už se všichni smiřovali s tímto výsledkem hosté ještě v 44. minutě zvýšili svůj náskok Režným (27) z trestnéko kopu. Domácí kouč Alan Machek (51) udělal v přestávce jednu změnu, což přineslo ovoce. Povzbuzení domácí vsadili vše na útok, ovšem zapomínali na zadní vrátka. Jedno z okének potrestal střelou z úhlu Alin Savu (19). V 79. minutě utekl po hrubé chybě obrany znovu Režný a řítil se sám na gólmana, kterého efektně obstřelil a zvýšil na 0:4. Domácí se nadechli k poslednímu náporu, jenže v 82. minutě po krásném centru z levé strany vychytal hlavičku Slámy (23) výborně chytající Turini (21) a střetnutí se víceméně už jen dohrávalo. Jeho účet uzavřel v 86. minutě Machnes, který utekl obráncům a vstřelil poslední gól utkání. I druhý zápas dopadl pro SK Jalubí dobře a jestli s takovými výsledky budou pokračovat i nadále, předsevzetí, že chtějí získat titul se jim může splnit... fakta zápasu zde...  
 
27.7. 2007 JALUBÍ
 
Hirvinen si připadal jako ve škole
 
Tento týden prošel zdravotními a fyzickými testy a podepsal v Jalubí smlouvu na čtyři roky. Finský krajní záložník Eutu Hirvinen (21) začíná nový díl své fotbalové kariéry. Vyměnil Polsko za Českou republiku. V týmu Buldoků z T-mobile Arény bude mít na zádech číslo 7 a chystá se na českou VII. ligu. Včera se na tréninku poprvé potkal s novými spoluhráči. "Mám za sebou první seznamovací trénink," řekl Hirvinen deníku. Úvodní trénink v Česku máte za sebou jak jste se v novém klubu cítil? Všechno pro mě bylo nové. Kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak jsem si připadal, jako kdybych šel první den do školy. Kromě trenéra a pár členů realizačního týmu sem nikoho neznal. Ale mám z toho dobrý pocit, všichni spoluhráči vypadají jako normální (smích). Nejsou to namyšlené primadony. Máte teď klidnější spaní, když už víte, co bude v nové sezóně? Klidnější spaní... Ano, to už mám pár dní. Navíc teď, když začala liga, asi budu spát hodně a tvrdě, odpočinek budu potřebovat. Před podpisem smlouvy jste musel na testy. Ty do české ligy vypadají jak? Nejprve lékařská prohlídka, v tunelu mi proklepli úplně všechno. A pak fyzické testy, výskoky, akcelerace a spousta dalších věcí. Mezitím jsem si promluvil i s trenérem. Už jste někdy takové zažil? Třeba při přestupu do týmu InHattrick nebo Paśki Killer? Ne, to bylo poprvé. V obou předchozích případech to byly jen lékařské prohlídky. Tohle byl těžší test, připravenější, profisionálnější. Na jejich výsledky čekali, dokud je neměli, tak nic nepodepisovali. A nebál jste se fyzických testů? Občas se stane, že některý hráč jimi neprojde. Nebál jsem se. I když jsem tam letěl jen na zdravotní prohlídku. Až tam mi došlo, že bude i fyzický test. Ale cítil jsem se dobře, dal jsem do toho včechno. NIC TAKOVÉHO JSEM JEŠTĚ NEZAŽIL. PŘIVÍTÁNÍ, VSTŘÍCNOST VŠECH, OCHOTA, NÁDHERNÝ STADION. VŠECHNO HNED ZAŘÍDÍ. Jak se vám zatím v Jalubí líbí? Je hned viděť, že v Česku je jiná liga? Nic takového jsem ještě nezažil. Přivítání, vstřícnost všech, ochota, nádherný stadion. Nic není problém, všechno hned zařídí. Tohle mě úplně dostalo. A tréninkové centrum, to stojí za to, to jsem ještě neviděl. Podle kouče Andersa Möllera (45) si na českou ligu zvyknete rychle a bez problémů. Asi pro vás bude nejtěžší srovnat se s tamní tvrdostí. Tvrdost a tempo, na to se musím nachystat. Myslím, že rychlostně bych neměl mít problémy. Už se na to těším, věřím, že přechod zvládnu dobře. Máte už vybrané číslo, se kterým budete nastupovat? Ano. Všechna moje oblíbená čísla byla zabraná. Nabídli mi, jestli bych nechtěl sedmičku. Zalíbila se mi, takže budu mít sedmičku. 
 
27.7. 2007 LONDÝN
 
"Železný Mike": Zbožňuju Světlovského, je to týpek
 
"Železný" Mike Tyson (40) zbožňuje Kazimíra Světlovského (21). "Kolik znáte lidí, kteří pozuráží chlapa a nedostanou do držky? Určitě moc ne. A přesně takový jsem já a Světlovský," řekl bývalý boxerský šampión v těžké váze britské rozhlasové stanici BBC. Světlovský, útočník fotbalového klubu SK Jalubí 1932, je totiž, stejně jako Tyson obhroublý, drzý, žije na hraně a také nejde pro ránu pěstí daleko. "Libí se mi co dělá. A proto ho rádoby odborníci kritizují. Světlovský totiž prožívá něco o čem oni jen sní," dodal americký boxer, který strávil tři roky ve vězení za znásilnění a byl oceněn titulem "Nejhorší člověk planety". "Je mladý, úspěšný a určitě si hodně užívá," dodal na vysvětlenou. Co na tom, že Světlovský neustále rozčiluje Česko svými výstřelky na hřišti. "Prostě je takový . Copak může někdo po dvacetiletém klukovi chtít, aby se choval jako vzdělanec?" prohlásil Tyson. "Nemůžete přece vzít mladýho kluka a říct mu: Buď hodné dítě a chovej se dospěle. Vždyť to nedáva smysl!" přidal boxer, který plánuje návrat do ringu. "Jedno ale vím jistě. Fanoušci ho budou zbožňovat. Lidi vždycky uctívají týpky jako je Světlovský, ne správňáky," dodal Tyson.
 
26.7. 2007 JALUBÍ
 
Co nevíte o... Neuovi
 
Álvaro Neu (23) se již definitivně stal členem týmu z Jalubí. Včera sehrál svůj první zápas v novém dresu. (fakta zápasu zde...) Tady vám přinášíme všechny informace, které potřebujete vědět o tomto portugalském středopolaři. - 1. Jeho celé jméno zní: Álvaro Luis Abreu Neu... 2. Podepsal smlouvu s portugalským týmem FreaKouT F.C., když mu bylo teprve sedm let... 3. Premiérový zápas za FreaKouT odehrál, když mu bylo 18 let... 4. Během času, kdy hrál za FreaKouT, pomohl k důležité výhře, která znamenala postup do VI. portugalské ligy, vstřelenou brankou do sítě Nauticu FC... 5. V minulé sezóně strávené v Augsburgu odehrál 11 zápasů a vstřelil 3 góly. Mohl hrát mnohem častěji a dát více gólů, bohužel si zlomil ruku... 6. Bývalý kouč portugalského národního týmu Mario Zaga o Neuovi prohlásil: Všechno nasvědčuje tomu, že se může stát fotbalovou superhvězdou, je to zázračné dítě...
 
26.7. 2007 JALUBÍ
 
Jalubí získalo Eetua Hirvinena
 
SK Jalubí 1932 získalo mladého záložníka z polské VI. ligy Eetua Hirvinena (21). Jednadvacetiletého krajního záložníka Jalubí sledovalo už dva roky. Za finský talent by mělo Jalubí zaplatit sumu okolo 2,5 milionu korun. Pro Jalubí to není novinka nakupovat hráče z Polska. Minulou sezónu český tým získal mladého záložníka Giuseppe Schreyera (23) z polského klubu Red Devil's 2 (Dnes už však Schreyer v Jalubí nepůsobí). "Je to jako sen. Těším se zde, budu zde hrát ze skvělými hráči," řekl Hirvinen.
 
25.7. 2007 JALUBÍ
 
Kitti: Neu bude v Jalubí hvězda
 
Současný trenér Augsburgu Roseanu Voothipong Kitti (56) věří, že nová posila SK Jalubí 1932 Álvaro Neu (23) bude v budoucnu v Jalubí hvězdou. Dvacetitříletý portugalský záložník přišel do SK Jalubí 1932 z německého klubu FC Augsburg Rosenau a je považován za velký talent nejenom portugalského fotbalu. Mnozí odborníci jej dokonce považují za nástupce Zidana. Bývalý trenér právě tohoto talentu doufá, že Neu se v Jalubí prosadí a časem z něj bude velká hvězda. "Neu přestoupil do skvělého českého klubu. Je jedním z těch, kteří během jednoho či dvou roků, bude velkým fotbalovým jménem. Dosáhne toho pokud bude pokračovat v tvrdé práci, jak činil v Augsburgu," řekl Voothipong Kikti.
 
24.7. 2007 JALUBÍ
 
Neu krok od Jalubí
 
Pravděpodobnost, že portugalský záložník Álvaro Neu (23) oblékne dres SK Jalubí 1932, stoupá. Podle našich zdrojů už klub české VII. ligy potvrdil zájem získat Neua z týmu FC Augsburg Rose a souhlasil i s cenou. "Čekáme, až kluby vstoupí do jednání. A až ten český písemně potvrdí souhlas s cenou za hráče, telefonicky to již udělal. Myslím, že Jalubí je nejvážnejším uchazečem, FC Chacon zůstává na druhém místě," říká hráčův agent Frank Goran (55). Neuaova cena může vyšplhat ke 3,5 milionu korun.  
 
24.7. 2007 JALUBÍ
 
Sümerer se zranil a měsíc si nezahraje
 
Turecký fotbalista hající barvy SK Jalubí 1932 Emre Can Sümerer (23) si natrhl vnitřní vaz v levém koleně a podle předběžných informací týmového lékaře Franka Steinbecka (41) bude mimo hru čtyři až pět týdnů. "Spoluhráč mi ze strany vletěl do kolena a musel jsem ven," sklesle popisoval nešťatný okamžik středečního pohárového utkání proti Radegastu Vysočina. "Naštěstí nemám nic s křížovými vazy, ale i tak je to hodně nepříjemné," řekl Sportu Sümerer. Ve čtvrtek by se měl Sümerer podrobit dalšímu vyšetření, které rozhodne, zda se podrobí operaci, nebo nastoupí konzervativní léčbu. "Na devadesát procent to vypadá, že to budeme léčit konzervativně. Ale definitivně bude jasno až zítra," dodal Sümerer. 
 
23.7. 2007 JALUBÍ
 
Neu: Nabídka FC Chaconu je žhavá!
 
Francouzský FC Chacon přitlačil v tahanici o portugalského středopolaře Álvara Neua (23) pořádně na pilu! Nyní za něho nabízí šéfům FC Augsburgu Rosenau v přepočtu 3,2 miliony Kč. Tím by vypálil rybník SK Jalubí 1932, jehož boss Tomáš Horák je ochoten sáhnout do kasy pouze pro 2,5 milionu. "Kontakt tam byl, ale dohoda momentálně není aktuální," pronesl Horák. Zato peníze Chaconu ano. "Je to skutečně žhavá nabídka, jednáme o tom," potvrdil Neův manažer Frank Goran (55). 
 
22.7. 2007 JALUBÍ
 
První zápas sezóny se hráčům SK Jalubí 1932 vyvedl na výbornou
 
Důraznější hra podložená větší bojovností vynesla fotbalistům SK Jalubí 1932 v úvodním ligovém kole vítězství na domácí půdě proti týmu FC Hancov 3:1. Z premiérového úspěchu se v sobotu radoval trenér Anders Möller (45), naopak zkušenějšímu kouči Rudolfovi Polákovi (46) premiéra do nového ročníku nevyšla... JAK ŠLY MINUTY: Už od úvodního hvizdu převzali iniciativitu domácí a hrálo se jenom na půlce Hancova. Do první šance se domácí dostali ve 2. minutě a hned z toho padla první branka utkání. Milimetrový pas Jostua Dünsche (20) proměnil nejlepší střelec Jalubí v minulém ročníku ligy, Kazimír Světlovský (21) a změnil tak stav na 1:0. Domácím se ze svého neustálého tlaku podařilo znovu dát gól. A to v 8. minutě De Greefem (20), který se přízemní střelou z patnácti metrů trefil k levé tyči. Ve druhém poločase se hostům v 54. minutě Kraeusselem (26) podařilo snížit na rozdíl jedné branky. V 71. minutě Koubek (28) mohl vedení jalubjanů pojistit, střelou z voleje, ale mířil vedle. Radost hostů z nepadnutí branky trvala pouze šest minut, neboť domácí Světlovský v 77. minutě si hezky obhodil levého obránce a nechytatelnou střelou "pod víko" vstřelil svůj druhý gól v zápase. První zápas sezóny skončil pro domácí výhrou 3:1 a po prvním kole se SK Jalubí 1932 nachází na 4. místě tabulky... fakta zápasu zde... 
 
21.7. 2007 JALUBÍ
 
Turné po Britských Ostrovech skončilo fiaskem
 
Turné týmu SK Jalubí 1932 po Britských Ostrovech skončilo sice už skoro před týdnem, ale dnes vám nabízíme výsledky jednotlivých zápasů...
 
 
 
1. zápas (6.7.07) - Aresenal London FC 72 - SK Jalubí 1932   6:1, Branky: Kozier (6, 41), Johnson (22), Saxvik (31, 84), Holton (69) - Savu (56)
 
2. zápas (7.7.07) - Real Madrid - SK Jalubí 1932   8:0, Branky: Weathers (30, 55, +90-11m), Budde (14), Moreno (26), Kouwenberg (75), Muňos (66, 81)
 
3. zápas (9.7.07) - Juventus Turin - SK Jalubí 1932   4:3, Branky: Vižitin (39, 88), Aslak (6), de Voer (61) - Rebocho (13), Nogger (25-11m), Světlovský (76)
 
4. zápas (14.7.07) - Bolton CF - SK Jalubí 1932   0:9, Branky: Savu (4, 21, 69), Koubek (10), Režný (21), De Greef (32), Machnes (+45), Světlovský (58,79)
 
5. zápas (16.7.07) - Olympique Lyon - SK Jalubí 1932   2:2, Branky: Popescu (23), Merchán (35) - Světlovský (62, 84)
 
                                                                                                                             
 
 
 
nej. střelec turnaje: Weathers(Real Madrid)... 8
 
nej. střelec SKJ 1932: Světlovský... 5
 
 
 
10.7. 2007 JALUBÍ
 
Ohlédnutí za 17. sezónou
 
Prezident klubu Tomáš Horák: "Tato sezóna (17) dopadla nad naše očekávání. Skončili jsme na 3. místě, to ještě upozorňuji, že náš cíl bylo do 5. místa, takže to bylo od našeho klubu krásné umístění. No a taky jsme se v minulé sezóně ocitli v nepříjemné situaci, kdy jsme se ocitli v miliónových dluzích, ale nakonec se tento problém pomaličku vyřešil. Teď už jen podotknu, že musím pochválit našeho součastného trenéra Anderse Möllera (44) za dobrou práci v týmu a doufám, že se mu v SK Jalubí 1932 bude dařit tak výborně i nadále... Naše cíle pro nadcházející sezónu jsou: 1) mistr ligy, 2) jeden z našich hráčů, aby se stal nejlepším střelcem soutěže, 3) rozšíření stadionu na kapacitu 13 000, 4) koupit středního záložníka, 5) v sezóně dostat max. 15 gólů."
 
POKRAČOVÁNÍ: Cíle v 17. sezóny - ohlédnutí
 
1) umístit se do 5. místa = ANO
 
2) koupit hráče (BR, SO, SZ, ÚT) = ANO
 
3) rozšíření stadionu na kapacitu cca 14 000 - 15 000 = NE
 
4) porazit tyto týmy na domácím hřišti: FC Hancov, SK NeXt Břežany II,
 
   LocoCREW = NE (výsledky zápasů: 1:4, 5:2, 9:0)  >>>
 
- 50% cílů tým SK Jalubí 1932 splnilo, 50% cílů tým SK Jalubí 1932 nesplnilo...
 
8.7. 2007 PRAHA
 
Sudí budou "v balíku"
 
Fotbaloví rozhodčí dostali přidáno - za každý zápas budou mít v nové sezóně o dva tisíce korun vyšší odměnu. Protože peníze není kde brát, o stejnou částku zchudnou delegáti, kteří výkony sudích hodnotí. "Ta změna je na náš návrh. Delegátům jsme jen sjednotili výši odměny v první a dalších ligách (II, III, IV, V, VI, VII)," vysvětlil sekretář komise rozhodčích Jan Krulka. Jinými slovy: Brali tři tisíce ve II, VII atd. lize, pět v první, teď budou mít všichni "trojku". "Delegátům jsme trochu ulehčili práci - po každém utkání vyplní jakýsi dotazník, kde budou zaškrtávat okénka plus, minus, nebo normál," dodal Krulka.
 
4.7. 2007 JALUBÍ
 
Koubek: Během pár dní si pravděpodobně plácne s SK Jalubí 1932
 
"Nebalím to, jdu dál!" Tohle vzkázal fanouškům fotbalista SK Jalubí 1932 Jano Koubek (27). V Jalubí chce pokračovat i v další sezóně a jedná s vedením Jalubí o nové smlouvě. "O kontraktu jsme se ještě nebavili. Zatím šlo o to, jestli bude Jano chtít hrát dál, nebo ne," řekl generální manažer klubu David Dvořák (46), který očekává snadnou dohodu. "V pátek mi jeho agent řekl, že by chtěl pokračovat, ale dohodli jsme se, že definitivně nám to oznamí až dnes. Když dnes přišel, nic se na jeho rozhodnutí nezměnilo," dodal. Koubek dotáhl letos SK Jalubí 1932 na 3. místo konečné tabulky, ale ke konci sezóny se bohužel zranil. Za sezónu si vydělal kolem 450 000 Kč. (+ nějaké prémie). Koubek má prý po zranění a po letošním nevydařeném postupu do VI.ligy opět obrovskou chuť do fotbalu. "Jano mi říkal, že se těší a nemůže se dočkat začátku připraveného turné po Britských Ostrovech," podotkl Dvořák. "Cítím se skvěle fyzicky a bylo to tak v celé sezóně. Touha po fotbalu ve mně stále je," naznačil Koubek. Když si s Jalubím plácne, naskočí v srpnu už do své deváté sezóny. Vnitřně rozhodnutý byl Koubek už v období, když byl zraněný, ale vše zřejmě ještě konzultoval se svou rodinou. "Užívám si každý zápas poháru, kvalifikace a celou soutěž. Mám rád tento tým, protože je dobrý, může být příští rok ještě lepší a bojovat o mistrovský titul. Jestliže se rozhodnu pokračovat, budu chtít být na vrcholu a věřím, že tam být můžu," řekl Koubek po sezóně.
 
POKRAČOVÁNÍ: Kdysi bral miliony, teď statisíce
 
Kdyby Koubkovi šlo víc o pěníze, než o mistrovský titul, asi už by to dávno zabalil. Před třemi sezónami  totiž střední záložník bral v 1.FC Bulldogs něco málo přes 1,3 milionu Kč! Minulou sezónu proti tomu hrál za pakatel, za "pouhých" 448 000 Kč. Poznámka: Sezóna 10 a 11 není uvedena, protože Koubek hrál převážně za "B" tým.
 
 
 
 
 
3.7. 2007 JALUBÍ
 
Světlovský jde na operaci čelisti
 
V posledních dnech řídil Kazimír Světlovský (21) oslavy jalubských fotbalistů, ale v nejbližší době mu přinejmenší na chvíli úsměv na rtech zmrzne. Místo přátelských zápasů a turného po Britských Ostovech, na kterou míří většina jeho spoluhráčů, vyrazí do nemocnice, kde ho zítra čeká operace. Lékaři mu při ní spraví zlomenou čelist. S ní jalubský útočník dohrával poslední dva zápasy sezóny, aniž by se o tom vědělo. Ke zranění přišel ve Slavkově, kde se mu jeden ze soupeřů trefil v pádu nezaviněně nohou do obličeje. Po krátkém ošetření se Světlovský ze srážky rychle vzpamatoval, ale pozdější rentgenové vyšetření odhalilo zlomeninu v levé části obličeje.
 
2.7. 2007 JALUBÍ
 
Přípravné zápasy SK Jalubí 1932
 
Pět přípravných utkání budou součástí turné na Britských Ostrovech, zbývající tři utkání SK Jalubí 1932 odehraje v Česku včetně dvou přátelských utkání proti týmům: EKO team Brno, 1.FC Bulldogs Jalubí a včetně 18. ročníku pohárového utkání (Pohár ještě není rozlosovaný).
 
 
 
Přípravné utkání:
 
4. července - EKO team Brno (PU)
 
6. července - Arsenal London FC 72 (TURNÉ-BO) 
 
7. července - Real Madrid (TURNÉ-BO)
 
9. července - Juventus Turin (TURNÉ-BO)
 
11. července - 1.FC Bulldogs Jalubí (PU)
 
14. července - Bolton CF (TURNÉ-BO)
 
16. července - Olympique Lyon (TURNÉ-BO)
 
18. července - xXx - Pohárové utkání
 
30.6. 2007 JALUBÍ
 
SK Jalubí 1932 poslední zápas v sezóně prohrálo
 
Hned od začátku zápasu: SK Jalubí 1932 - FC Hancov bylo jasné, že Jalubí bude hrát uvolněně, v klídku, než aby se hnalo do koncovek. Sestava plná náhradníků byla důkazem toho, že Jalubí poslední zápas sezóny hraje spíš o čest, než o vítězství. Nicméně právě soupeř: FC Hancov spíš musel vyhrát, jestliže chtěl pomýšlet na 4. místo v konečné tabulce soutěže. JAK ŠLY MINUTY: Útoky z levých a pravých stran ohrožovaly branku Jalubí asi nejvícekrát. A i první branka utkání tak padla. V 5 minutě utkání z pravé strany přesně centroval Ctirad Kroupa (31) a Ondrej Trčík (26) nádherně rybyčkou hlavičkoval k levé tyči dnes chytajícího náhradního gólmana jalubjanů Ljuba Šerera (19). Po necelých deseti minutách hosté zaslouženě ve 14. minutě zvýšili své vedení na 0:2. Branku vstřelil Ireneusz Ślefarski (21). Po přestávce znovu byli aktivnější hosté, ale góla se dočkalo Jalubí. V 66. minutě si Etore Capraro (18) pohrál se dvěma obránci hancova a nechytatelnou střelou snížil na 1:2. Ale neuběhlo ani 45 sekund a FC Hancov už znovu vedl o dva góly. Zasloužil se o to Jan Bernard (21). Ke konci zápasu nespokojení diváci domácího týmu odcházeli ze stadionu, ale během toho padla čtvrtá a zároveň i poslední branka zápasu. FC Hancov zahrával roh a Mirko Nedvěd (27) vyskočil nejvýše a ten hlavičkou přesně usadil míč tam kam má: Do brány. Poslední zápas sezóny tak skončil pro SK Jalubí 1932 prohrou a to 1:4. Ale jalubští fanoušci nemusí kruchlit, protože tahle prohra totiž nic neznamená. Po 14. ligových kolech tedy skončili SK Jalubí 1932 v konečné tabulce (tabulka soutěže zde...) na krásném 3. místě a nad druhým týmem tabulky Sokolem Slavkov zaostávalo o 8 bodů... fakta zápasu zde...
 
29.6. 2007 JALUBÍ
 
Koubek: Chci zůstat
 
Co bude Jano Koubek (27) dělat, až mu koncem června vyprší v SK Jalubí 1932 smlouva? Uzavře v klubu novou! Sedmadvacetiletý záložník, který se zranil 23.5. v přátelském zápase proti týmu OLYMP, se ještě od té doby nevrátil na hřiště a už přemýšlí jak dál. "Chci se teď po skončení sezóny uzdravit a pak podepsat smlouvu ještě na sezónu," řekl Koubek deníku Sport. Záměr je jasný: připravit se co nejlépe na příští sezónu.
 
28.6. 2007 JALUBÍ
 
Režný se zranil, týden si nezahraje
 
Sezóna plná zranění pro Leopolda Režného (26) nekončí. Kapitán SK Jalubí 1932 znovu netrénuje, a jak prohlásil v rozhovoru pro deník Sport, jeho pauza bude trvat nejméně týden. trápí ho nespecikované svalové zranění. "Není to nic vážného, jak už to u mě bývá obvyklé. Tak týden nebo deset dní ale nebudu moci hrát. Je to těžké, nikdy jsem neměl tolik zranění jako v této sezóně," posteskl si Režný. S klubovými lékaři konzultuje, jak opakované problémy definitivně odstranit. "Je to nepříjemné. Pokaždé, když jsem se dostal do formy a cítil se dobře, tak mě zbrzdilo zranění," řekl.
 
25.6. 2007 SLAVKOV
 
SK Jalubí 1932 do vyšší ligy nepostoupí!
 
Kdyby v sobotu Jalubí vyhrálo, mohlo se teoreticky myslet na postup. Ale to by nesměli hrát proti asi nejlepšímu týmu ligy - Sokol Slavkov. Ti už 12x za sebou neprohráli a nebýt zbytečné ztráty 3 bodů v 8. ligovém zápase, kde hráli s posledním LocoCREWem, asi by dnes okukovaly první příčku tabulky... JAK ŠLY MINUTY: Už od prvních minut zápasu bylo jasné, že bez zraněných opor, nemůže proti takovému týmu Jalubí vyhrát. (Na marodce jsou: Jano Koubek (27) - natáhlé tříslo, José Rebocho (22) - stehenní sval, Alfréd Beníšek (23) - slabý otřek mozku, atd.). Na začátku zápasu nebylo nic k pokukání. Za zmíňku stojí jen pár nepovedených střel obou celků. Ale konec poločasu totálně zaspali jalubští. Deset minut před koncem prvního poločasu se nedohodli obráci Dostál (30) a De Greef (19) a nechali projít centr Bravence (23) z levé strany. Pazourek (28), ale zamířil vedle. Po další šanci ještě zvládli hostující odvrátit na roh, ale z něj posadil Ernest Pomíchal (21) míč na hlavu Ricarda Kaae (23) a ten nedal Turinimu (20) šanci. Tenhle stav vydržel až do přestávky, tedy 1:0 pro Slavkov. I po přestávce zahájili nápor slavkovkovští, ale vyrovnávacího a zároveň i důležitého gólu se dočkalo Jalubí. Alin Savu (18) z ostrého úhlu překonal bezmocného brankáře Tauše (25). (Ten musel v 16. minutě vystřídat zraněného Stevense (25)). Na obou týmech byla cítit nervozita. Víc nervóznější asi bylo Jalubí, protože hráli o vysněný postup. Jalubí, ale neuneslo tlak domácích a v 67. minutě vystřihl nádherné nůžky Pomíchal a strhl zpět vedení na svoji stranu. O deset minut později na rozdíl dvou branek rozhodl utkání Vito Udassi (23) a už bylo rozhodnuto. A co tato prohra pro SK Jalubí 1932 znamená? Konec naděje na postup... fakta zápasu zde...
 
22.6. 2007 JALUBÍ
 
Režný koupil "méďu" za 4 miliony
 
Kdyby hrál ve slunném Španělsku, vybral by si asi kabriolet. Jenže Leopold Režný (26), kapitán SK Jalubí 1932, kope v deštivém, ale i zároveň slunečném Česku. Proto si v pražském autosalonu Mercedes-Benz M 3000 koupil Mercedes CL 500. "Spojuje bezpečnost i rychlost," vykládá fotbalista. Za tenhle luxus neváhal vysázet 4 miliony korun. V novém "méďovi" si užije. "Řídit mě baví. Ale spíš kratší vzdálenosti. Jednou jsem jel z Berlína do Jalubí a byl jsem úplně vyřízený," vypráví. "A jaký jsem řidič? Jako každý chlap - náladový. Někdy na to taky rád šlápnu," prozradí. To nebude v nové káře problém. Mercedes jede klidně 250 km/h - výš už ho nepustí omezovač rychlosti. "Ale já neblázním. Pokutu jsem ještě nikdy neplatil," přesvědčuje. Body má proto všechny. Novým bourákem se také nebude prohánět v Čechách - bude v něm brázdit cesty na Moravě. "Moc toho nenajezdím. Bydlím blízko tréninkového centra. A do centra skoro nejezdím, na to mě moc neužije," vykládá. Do města, kde válí za SK Jalubí 1932, se vrátí už dnes, protože v sobotu ráno pokračují ligové zápasy, ale hned po skončení sezóny nám prozradil, že si s novým "miláčem" vyjede někde na dovolenou. "Určitě dostaneme po sezóně nějaký plán. A já mám plánu nědělat nic," směje se. V plnění tohoto bezva plánu bude pokračovat jak nám řekl asi u moře.
 
POKRAČOVÁNÍ: Začínal s Twingem
 
David Beckham má garáž plnou luxusních hraček. Leopold Režný (26), ale není rozmařilý. V osmnácti jezdil prvním autem - Renaultem Twingo. V šestadvaceti má svůj první mercedes. Čím vším jezdil?
 
 
 
20.6. 2007 JALUBÍ
 
Světlovský odmítl přestup do Juventusu .F.C.
 
Kazimír Světlovský (21), útočník SK Jalubí 1932, odmítl přestup do Juventusu .F.C.. Na odchodu už byli domluveni zástupci klubů, jenže jednadvacetiletý borec odchod do Itálie neakceptoval. Informace o přestupu přinesl jeden nezmiňovaný internetový server pod titulem: Světlovský se upsal Juventusu. Zprávu potvrdil v rozhovoru pro místní rádio i generální ředitel Jalubí. "Na internetu se to píše," reagoval nejprve vyhýbavě v telefonickém rozhovoru Světlovský. Nakonec však přiznal, že jednání mezi kluby probíhala a došla k neúspěšnému konci. "Chyběl jen můj souhlas. Já však zůstávám nadále v Česku. Prozatím určitě," prohodil tajemně Světlovský, který je po letošní sezóně, kde zatím nastřílel 11 gólů, žádaným obchodním zbožím. "Víte jak to je. Napsalo se toho spousta, ale já skutečně nikam neodcházím, ikdyž to bylo na spadnutí. Ale nezlákalo mě ani slunčná Itálie," líčil Světlovský. Důvod, proč odchovanec SK Jalubí 1932 bezpochyby lákavou nabídku z bohatého italského klubu odmítl, zůstává utajen. "Nechci to příliš rozebírat. Itálie není země, s níž bych chtěl prozatím spojit svoji budoucnost. Možná časem ano, ale ne zrovna teď," zůstal Světlovský tajemný. 
 
19.6. 2007 JALUBÍ
 
Beníšek odejde podle českých médií v létě do Herthy Berlín
 
Český fotbalista Alfréd Beníšek (23) podle zpráv čekých medií skončí v SK Jalubí 1932 a odejde do Herthy Berlín. Třiadvacetiletý krajní obránce podle informací tisku neprodlouží v Jalubí smlouvu, a v létě odejde zadarmo. V Hertě Berlín by měl podepsat čtyřletou smlouvu. Důrazný obránce a rodný jalubjan, začal hrát za "A" tým ve svých devatenácti letech. Předcházela jej pověst obrovského talentu. Svou pověst potvrdil i ve své první sezóně za "A" tým, pak ale přestal tolik příležitostí a navzdory pravidelného zranění nehrával tolik co dřív. Letos se Beníšek pod vedením nového trenéra znovu vrátil do základní sestavy Jalubí, ale znovu jej přibrzdilo svalové zranění, kvůli němuž už dva týdny nehraje.
 
 
 
18.6. 2007 JALUBÍ
 
Jalubí Morrise Ayerse-Spicolu nechce
 
Předseda kanadského klubu Bolton Utd Phil Gartiwe (59) uvedl, že SK Jalubí 1932 nemá o Morrise Ayerse-Spicolu (29) zájem a hráč navíc není na prodej. Kanadský útočník údajně přilákal pozornost českého týmu. SK Jalubí už teď na jaře získalo záložníka Tristana Angéla (19) a obránce Phoenixa De Greefa (19). Ayers-Spicola měl být poslední posilou Jalubí v této sezóně. Předseda Boltonu ale uvedl, že mluvil s prezidentem Jalubí Tomášem Horákem a ten mu potvrdil, že klub nemá o Morrise zájem. "Tomáš Horák mi potvrdil, že SK Jalubí nemá o Morrise stoprocentní zájem. Trenér Chacaltana (45) buduje pro novou sezónu nové mužstvo a nemáme zájem prodávat naše nejlepší hráče. Morris Ayers-Spicola mezi ně bezpochyby patří", řekl Phil Gartiwe.  
 
17.6. 2007 JALUBÍ
 
Jalubí opouští šest mladých hráčů
 
SK Jalubí 1932 uvolnilo ze svého týmu belgického záložníka Floriberta Ngalulu (20) a dalších pět mladíků. Dvacetiletý Ngalul byl po svém příchodu z Brugg F.C. považován za "nového Pavla Nedvěda", ale do prvního týmu Jalubí se nikdy neprosadil. Navíc kvůli zranění zad zmeškal skoro celou sezónu 2005/2006. Kromě něj Jalubí opouštějí další mladí hráči. Obránce Phil Mars (19), křídelní útočník James Mully (21) a záložník Danny Rose (20), který většinu minulé sezóny strávil na hostování. Dalším dvěma hráčům Jalubí nebyli prodlouženy smlouvy a byli tak také uvolněni. Jsou to brankář Lee Crocket (21) a útočník Aaron Burnss (19).
 
16.6. 2007 JALUBÍ
 
Jalubí v duelu s pohřebákama spasila branka Světlovského
 
Fotbalisté Jalubí potřetí za sebou v zápasech získali těsné vítězství, tentokrát 1:0 v domácím prostředí. Dnes v sobotu díky své jedenácté ligové brance útočníka Kazimíra Světlovského (23) z 57. minuty porazili v boji o třetí místo tabulky bojující FC pohřebáky. JAK ŠLY MINUTY: Jalub ale ani dnes svým výkonem nijak nenadchli, naopak hosté byli od úvodních minut daleko aktivnější než Jalubí. Už po 9. minutách se po chybě beka Dostála (30) ocitl pohřebácký Rada (29) sám před gólmanem Turinim (20), ale ten vyloženou šanci zmařil a uchránil domácí od pohromy. Nezáživný fotbal pokračoval až do konce prvního poločasu a tak odcházeli oba celky do kabin bez branek. v 50. minutě to marně zkoušel Savu (18), ale domácí se přece jenom  branky dočkali. V 57. minutě si Světlovský zběhl na pravou stranu, obešel soupeře a branař hostů si ani nesáhl na míč a jen viděl jak se míč kroutí k tyči. Závěrečné minuty již na hubeném vítězství Jalubí nic nezměnily a zůstavají stále na 3. místě. V příštím kole SKJ hostí druhý Slavkovm. Pojďte nás podpořit při důležitém zápase, který možná rozhodne zda postoupíme do VI. ligy... fakta zápasu zde...  
 
15.6. 2007 JLAUBÍ
 
Jalubí: Rodinná revoluce
 
Absolutní pohoda čeká už od zítřka jalubské rodiče. Klidně s sebou na fotbal mohou vzít nejen vlastní, ale i sousedovy ratolesti. Je to revoluce! Něco, co tu ještě nebylo... "Od utkání proti Pohřebákům totiž otevíráme rodinnou tribunu se vším co k tomu patří," vysvětluje Tomáš Horák, majitel Jalubí. Díky investici v řádu stovek tisíc korun tedy mohou rodiče v T-mobile Aréně svěřit své potomky studentkám pedagogické fakulty a v klidu si vychutnat zápas. A to doslova... Nebudou muset stát frontu na občerstvení, protože to bude roznášeno přímo na tribuně. Pro příchozí budou připraveny sedáky a deky. "Děti si budou moct zastřílet na minibranku, zahrát stolní fotbálek. Přichystáno je i malování jalubské trikolóry na obličej či focení v plakátu týmu Jalubí. Za atrakce se nic neplatí, všechno je zdarma," líčí výhody vstupného pro rodiny Horák. To pro tři osoby do sektorů H 23 a 24 (min. jedno dítě) stojí 200 Kč. Za každou ratolest navíc se platí 50 Kč. Na tréninkovém hřišti Jalubí bude současně probíhat tzv. Ronaldinhova abeceda, s dovednostními soutěžemi (slalomy, střelba na bránu, přihrávky na přesnost) o ceny firmy Nike. "Chceme přitáhnout fanouškovskou skupinu, která jinak v Čechách na stadiony moc nechodí, ale v zahraničí tvoří jeden z nejdůležitějších segmentů fotbalových hledišť," zdůvodňuje ojedinělou snahu Horák.   
 
15.6. 2007 JALUBÍ
 
Vandalové ničili autobus Jalubí
 
Skupina výtržníků zaútočila minulý pátek na autobus, který do Nutrendu přivážel fanoušky SK Jalubí 1932. Podvečerní incident se obešel bez zranění, škoda na autobusu byla vyčíslena na 200 000 Kč. Chuligáni na autobus začali házet kamení ve chvíli, kdy řidič sjel na odpočívadlo poblíž Podlázek na okraji Nutrendu. Po pachatelích policisté pátrají.
 
9.6. 2007 NUTREND
 
Jalubí zlomilo Nutrend Boys dvěma rychlými góly
 
Dva rychlé góly Kazimíra Světlovského (21) a Alina Savua (18) nasměrovaly fotbalisty SK Jalubí 1932 k osmému vítězství v lize. Jalubský klub porazil v duelů týmů z opačných pater ligové tabulky Nutrend Boys 2:3, když za stálého deště jasné vítězství ještě v závěru zdramatizoval střídající Drahoslav Doubek (29). JAK ŠLY MINUTY: Domácí předvedli další nevýrazný výkon a jejich nejvěrnější příznivci se už v sobotu na stadionu Fat Burner dovolávali odchodu nevého kouče Alana Macheka (51). Za vytrvalého deště jalubjanům stačily tři minuty, aby soupeře ze suterénu tabulky vyřídily dvěma góly. Začátek vypadal pro Jalubí hodně zle. Hned první akci domácích úspěšně zakončil Radim Poláček (22). Jalubí hlavně akcemi ze stran dostávalo Nutrend do úzkých: v 15. minutě centroval z pravého křídla Nogger (33) a Marius Stieve (21) na poslední chvíli ukopl míč před Světlovským. Druhé pohromě přesto golman domácích Železník (23) na dlouho neunikl. Ve 24. minutě si Světlovský pohrál s Francem (26), Savu si jeho pas na malém vápně připravil na levačku a po zemi se trefil Železníkovi mezi nohy. Tento stav platil do prvního poločasu.... fakta zápasu zde... 
 
6.6. 2007 JALUBÍ
 
De Greef je přestupem do Jalubí nadšen
 
Nová posila SK Jalubí 1932 Phoenix De Greef (19) uvádí, že přestupem do českého klubu se mu splnil velký sen. Devatenáctiletý belgický obránce podepíše s Jalubím smlouvu, až podstoupí lékařské testy a dostane pracovní povolení. De Greefa pozorně sledovali také Břežany, ale nakonec boj o nadějného Belgičana vyhrálo Jalubí. Sám De Greef je přestupem do Jalubí velmi nadšen a už se těší, že si zahraje po boku Jacobusa Noggra (33) a Alina Savua (18). "SK Jalubí 1932 je klub mých snů. FC Nieuwkuis byl můj první klub, ale zanedlouho jsem odešel do F.C. A.A.P. 2, které v mém srdci zanechalo velkou stopu, tento klub byl v mém životě hodně důležitý - ale ve skutečnosti jsem vždy toužil hrát za Jalubí a můj sen se mi splnil. V Jalubí budu na sobě tvrdě pracovat jako v F.C. A.A.P. 2, ale chci být lepší a lepší, aby se mohly uskutečnit mé další sny. Jsem připraven na vše - mám velkou motivaci a jsem velmi rád, že mohu být v týmu s hráči jako jsou Nogger, Savu, Režný či Rebocho. Navíc je vede Anders Möller (44). Je to něco neuvěřitelného, co si ani nejde představit. Co víc mohu říct? Tohle je ten největší sen na světě," řekl De Greef.
 
6.6. 2007 JALUBÍ
 
O Beníškově budoucnosti se rozhodne později
 
Alfréd Beníšek (23) uvádí, že o jeho budoucnosti se rozhodne až po skončení sezóny. Český obránce SK Jalubí 1932 Alfréd Beníšek je v poslední době hodně spojován z odchodem z Jalubí do zahraničí. Zájemců je spousta např z Německa, Slovenska atd.. Beníšek říká, že zatím není o jeho budoucnosti rozhodnuto, ale očekává, že finální rozhodnutí by mělo přijít po posledním zápase této sezóny. "Z mého sobního pohledu teď není dobré mluvit o tom, zda budu muset odejít do jiného týmu nebo ne. Opustím Českou republiku jako hráč SK Jalubí 1932 a taky se tak cítím. Po skončení sezóny a  prázdninách budu  vědět více o tom, kde budu příští sezónu hrát," řekl Alfréd pro deník Sport.  
 
6.6. 2007 JALUBÍ
 
Jacobus: Ještě nekončím
 
Jacobus Nogger (33) řekl, že v žádném případě ještě nehodlá ukončit fotbalovou kariéru. Veterán SK Jalubí 1932 byl zdrcený z toho, že místo duelu s Hancovem, musel podstoupit operaci kolene. Nogger, který byl díky tomuto zranění "vyoutován" v průběhu minulé sezóny, vyvolalo okamžité otázky a spekulace, jestli se dokáže zotavit a vrátit se zpět do fotbalu. "Nevidím důvod, proč bych měl svoji fotbalovou kariéru "zabalit" už teď", řekl na tiskové konferenci. "Uklidnilo mě, že je to obnovené zranění z ledna, žádné jiné. O celé operaci sem hovořil s Jalubím. Dobré je, že se operace bude konat v mé rodné zemi, tedy ve Švýcarsku. A dokonce byl ten chirurg pozván na další zápas Jalubí," vtipkoval. 
 
5.6. 2007 JALUBÍ
 
Koubek měl v těle marihuanu!
 
Střední záložník Jano Koubek (27) z SK Jalubí 1932 byl při dopinkové kontrole pozitivně testován na marihuanu. Informovalo o tom ČMFS. Stopy marihuany v těle sedmadvacetiletého středopolaře jalubského týmu odhalila 23. května namátková kontrola po domácím přátelském utkání s OLYMPEM, jemuž SK Jalubí podlehlo 0:6. Mluvčí Jalubí odmítl celou věc komentovat s tím, že klub čeká na analýzu kontrolního B-vzorku. Hráč byl nicméně již předvolán před disciplinární komisi; pokud se mu nepodaří podezření vyvrátit, čeká jej trest. V ČR se za první dopinkový nález obvykle trestá zákazem činnosti na pět až devět týdnů.
 
5.6. 2007 JALUBÍ
 
Savu "holá lebka"
 
Jak řekl, tak udělal. "Slíbil jsem, že když vyhrajeme zápas s NeXtem, vlasy jdou dolů," vykládá Alin Savu (18). Fotbalista Jalubí  proto po sobotním vítězství 5:2 nad SK NeXt Bžežany II usedl na židli, masér Bauer popadl strojek a na útočníkově hlavě stvořil nový účes. Savu tak doplnil hordu jalubských "holých lebek". Milimetrový sestřih už totiž nosí Angél (19), Machnes (21) či Turini (20). "Bránil jsem se tomu, ale po zápase už to muselo dolů. Uvidíme, kdo bude další," přemítá Savu. Základní sestava Jalubí nabízí mnoho možností. Při zápase s NeXtem v ní byli vedle Savua hned dva vlasáči: Nogger (33) a Režný (26). Přidají se?